Aktuality

S radostí oznamujeme, že na základě doručených přihlášek rozhodl Výkonný výbor o novém složení Technické komise od 1. 9. 2023. Uvolněné pozice obsadí na následující dvouleté funkční období:

V neděli 23.7.2023 skončilo IJRU Mistrovství světa a Junijorské Mistrovství světa, které ho se zúčastnil i reprezentační tým České republiky ve složení Ella Ward, Daniela Cajthamlová, Eliška Sklenářová, Tobiáš Kadlec, Veronika Dvořáková, Amálie Svobodová (na fotografii zleva) spolu s trenérkou Olgou Kepkovou.

V sobotu 10. června proběhl v Přerově první ročník soutěže Master Cup, která je nově zařazena do Bodového sytému Czech Jump Rope pro nominace na mezinárodní soutěže. Závodníci opět prokázali skvělou formu, nejen před blížícím se Mistrovstvím světa v Coloradu, a pokořili několik rychlostních rekordů:

Mistrovství ČR v rope skippingu 2023 proběhlo 21. 5. v Černošicích. Téměř sto závodníků ze sedmi týmů z celé České republiky se utkalo o cenné kovy a titul mistra ČR ve speedových i freestylových disciplínách.

Czech Jump Rope uspořádal 13. 5. 2023 řádnou Valnou hromadu, na které se sešli zástupci členských týmů a v rámci obvyklé agendy schválili Zprávu o činnosti a hospodaření za rok 2022, Zprávu o činnosti Technické komise a ratifikovali nové členy.

Ropeskippingový tým Alcedo Vsetín pořádá 3. června 2023 další ročník soutěže Skippy Cup ve Vsetíně. Pro více informací se můžete obracet na Stefanii Zonygovou z Alceda.