Školení rozhodčích II.

V říjnu 2024 proběhne školení rozhodčích level II. a přeškolení všech stávajících freestyle rozhodčích na připravovanou novou verzi pravidel IJRU. 

Termíny: 

  • 12. - 13. 10. 2024 v T. J. Sokol Přerov na adrese Brabansko 566/2, 75002 Přerov
  • 19. - 20. 10. 2024 v ZŠ Klánovice na adrese Slavětínská 200/46, 190 14 Praha 9 – Klánovice  
Školení je určeno pro:
  • Všechny stávající freestyle rozhodčí, kteří chtějí pokračovat v rozhodování na soutěžích od listopadu 2024
  • Zájemce, kteří se chtějí stát rozhodčím freestyle disciplín; zatím neabsolvovali školení rozhodčích, ale již mají určitou zkušenost se švihadly (trenéři, skokani)

Během následujících měsíců očekáváme přijetí nové verze pravidel IJRU, která bude obsahovat větší změny týkající se freestyle disciplín. Proto je nutné, aby se všichni stávající freestyle rozhodčí, kteří si chtějí udržet svou certifikaci, nechali v jednom z vypsaných termínů přeškolit. Bez přeškolení novými pravidly nebude možné v soutěžním období od podzimu 2024 rozhodovat na závodech.

Školením vás bude provázet jeden z našich vyškolených Judge Clinician: Anežka Bočková, Anna Nývltová, Michal Trojan, Petr Douda.

Náplň školení se bude odvíjet od míry změny pravidel. Předpokládáme, že budeme mít bližší informace v létě 2024, kdy budeme spouštět registraci na školení. Podrobné informace budeme rozesílat e-mailem našim stávajícím rozhodčím a trenérům a také je naleznete zde na webu Czech Jump Rope.

Pokud by do října 2024 pravidla nevyšla v platnost nebo bychom čelili jiným skutečnostem, které by nám bránili školení zorganizovat, tak bychom školení zrušili a přesunuli ho na jindy.  

V případě dotazů se neváhejte obrátit na předsedkyni Technické komise CJR Anežku Bočkovou anezka.bockova@czechjumprope.com