Individuální školení, workshopy, vystoupení

Chtěli byste pozvat zkušeného trenéra na trénink svého týmu, rozvíjet dovednosti v konkrétní oblasti, poradit s vedením tréninku nebo jen zpestřit akci, kterou plánujete? Pak je tato nabídka určena právě vám.

Členské týmy Czech Jump Rope disponují množstvím zkušených trenérů, lektorů i profesionálních skokanů, kteří nabízí různé formy individuálního vzdělávání a akcí na míru, včetně vystoupení na akcích, zajištění doprovodného programu apod. Vaše akce se mohou konat kdykoliv a kdekoliv - záleží jen na vašich potřebách a vzájemné dohodě.

Například můžete pozvat lektora na své soustředění, abyste společně rozšířili freestylové dovednosti ve vašem týmu. Nebo si domluvit konzultaci v oblasti metodiky vedení tréninku či speciální proškolení rozhodčích. Samozřejmostí jsou workshopy pro týmy či individuální trénink, trénink se švihadly pro týmy z jiných sportovních oblastí, vystoupení na akcích apod. Je to jen na vás.


Mám zájem o individuální akci

Zašlete nám svou nezávaznou poptávu s informacemi, jakou akci/školení či pomoc byste potřebovali, kde a v jakém časovém horizontu. Zprostředkujeme vám kontakt na lektory, kteří vám v daném místě a čase mohou být k dispozici a společně si pak domluvíte konkrétní podmínky spolupráce.

Poskytovatelem služeb jsou jednotliví trenéři nebo oddíly. Czech Jump Rope je pouze zprostředkovatelem kontaktu. Czech Jump Rope není garantem nabízených služeb, nenese odpovědnost za jejich kvalitu, ani nepřijímá žádnou finanční provizi z domluvených zakázek.