Rekordy ČR v rychlostních disciplínách

 

Disciplína Věková kategorie Pohlaví Závodník Tým Skóre Rok
Single Rope Speed Sprint do 15 let ženy Skřečková Markéta T.J. Sokol Přerov - Mamut Skippers 85 2021
muži Brož Jaroslav Skipping Boys 89 2019
16 let a starší ženy Dvořáková Veronika Rebels O.K. 84 2021
muži Trojan Michal Skipping Boys 80 2021
Single Rope Speed Endurance do 15 let ženy Součková Adéla Rebels O.K. 401,5 2019
muži Brož Jaroslav Skipping Boys 399,5 2019
16 let a starší ženy Dvořáková Veronika Rebels O.K. 390 2021
muži Brož Jaroslav Skipping Boys 385 2021
Single Rope Triple Unders do 15 let ženy Koděrová Barbora Rebels O.K. 56 2021
muži Schich Richard
Between Team
18
2022
16 let a starší ženy Koděrová Barbora
Rebels O.K. 53
2022
muži Brož Jaroslav Skipping Boys 110 2021
Single Rope Speed Relay do 15 let ženy Coculová Anežka
Stříbrná Veronika
Vlasáková Žofie
Ward Ella
Rebels O.K. 317 2022
muži

-
mix Kuncová Veronika
 Blatová Tereza
 Juroška Jakub
 Kozmík Kryštof 
Between Team 279,5 2019
16 let a starší ženy Arnold Aspen Nicol
Cajthamlová Daniela
Dvořáková Veronika
Svobodová Amálie
Rebels O.K. 322 2022
muži Brož Jaroslav
 Dostál Jan
 Trojan Michal
 Schier Michael
Skipping Boys 302 2021
mix Schich Richard
 Polášková Zuzana
 Jandová Vendula
 Schichová Kristýna
Between Team 286 2021
Single Rope Double Unders Relay do 15 let ženy Arnold Aspen Nicol
Ward Ella
Rebels O.K. 155
2022
muži

-
mix Schich Richard
 Jandová Vendula
Between Team 135,5 2021
16 let a starší ženy Buchalová Tereza
Koděrová Barbora
Rebels O.K. 161 2022
muži Brož Jaroslav
 Trojan Michal
Skipping Boys 149 2019
mix Lavičková Tereza
 Schier Michael
Skipping Boys 150 2021
Double Dutch Speed Relay do 15 let ženy Cajthamlová Daniela
 Stříbrná Veronika
 Lásiková Valerie
 Svobodová Amálie
Rebels O.K. 262 2021
muži

-
mix Kuncová Veronika
 Blatová Tereza
 Juroška Jakub
 Kozmík Kryštof 
Between Team 214 2019
16 let a starší ženy Buchalová Tereza
 Koděrová Barbora
 Dvořáková Veronika
 Arnold Aspen Nicol
Rebels O.K. 335 2021
muži

-
mix Schich Richard
 Polášková Zuzana
 Jandová Vendula
 Schichová Kristýna
Between Team 198 2021
Double Dutch Speed Sprint do 15 let ženy Stříbrná Veronika
 Svobodová Amálie
 Arnold Aspen Nicol
Rebels O.K. 180 2021
muži

-
mix Kuncová Veronika
 Blatová Tereza
 Kozmík Kryštof 
Between Team 124 2019
16 let a starší ženy Pokorná Andrea
 Plazzerová Vendula
 Kischerová Sabina
Rebels O.K. 172,5 2019
muži Brož Jaroslav
 Trojan Michal
 Schier Michael
Skipping Boys 115 2019
mix Schich Richard
 Polášková Zuzana
 Jandová Vendula
Between Team 114 2021


Ustavení/překonání rekordů České republiky v rychlostních disciplínách potvrzuje Výkonný výbor Czech Jump Rope. Výkon, který se uchází o statut národního rekordu ČR, musí být dosažen na soutěži, která byla organizována dle pravidel IJRU a jíž se zúčastnili vyškolení rozhodčí dle požadavků a pravidel IJRU (MČR, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa).

Usiluje-li závodník nebo tým o zapsání jeho výkonu jako národního rekordu, musí předložit oficiální výsledky dané soutěže Výkonnému výboru Czech Jump Rope.