Aktuality

Máte už v kalendáři zapsané datum naší pravidelné podzimní bodové soutěže? Letos se koná 9. listopadu v Praze-Klánovicích a čeká ji menší modernizace. Už se nebude jednat o "reprezentační" soutěž zaměřenou na závodníky nejvyšší výkonnostní úrovně, ale nově přivítáme i menší děti, které se zatím národní reprezentace účastnit nemohou.

4. května proběhla řádná Valná hromada svazu Czech Jump Rope, kde po ukončení tříletého funkčního období volili zástupci členských oddílů nové složení Výkonného výboru a Kontrolní komise na následující 3 roky.

V sobotu 20. dubna 2024 proběhl v Hale Věry Čáslavské v Černošicích již sedmý ročník mezinárodní soutěže Rebelstyle Competiton za účasti týmů z České republiky, Slovenska, Rakouska, Německa a Maďarska. Celkem 160 závodníků soutěžilo ve freestylových i rychlostních disciplínách, kde byly překonány tyto české rychlostní rekordy:

V sobotu 20. 4. proběhl v Černošicích další ročník bodové soutěže Rebelstyle Competiton. 160 závodníků z 5 zemí opět porovnalo své výkony v rychlostních i freestylových disciplínách a před nadcházejícím Mistrovstvím Evropy bylo jasně vidět, že čeští závodníci se v zahraniční konkurenci neztratí.

Užili jsme si skvělý víkend plný skákání s lektory z týmů Astra Klánovice, Jumpcroo, Mamut Skippers, Rebels O.K. a Skipping Boys. Děkujeme všem týmům i individuálním skokanům, kteří s námi celé dva dny skákali, trénovali, hráli a tančili. Moc jsme si to užili a těšíme se opět za rok.

Nominace na ME 2024 jsou ukončeny a my již známe složení reprezentačního týmu, který bude na soutěžích v Maďarsku Českou republiku zastupovat.

AKTUALIZACE: Všechna místa na workshopu už jsou bohužel obsazená, jednotlivci se mohou přihlašovat pouze jako náhradníci.