Aktuality

Opět máme radost, že naše řady rozšíli sportovci z nového týmu - tentokrát jsou to velmi talentované a zkušené skokanky z oddílu Rope Skipping Horoměřice, který má za sebou již mnoho let působení na české rope skippingové scéně, mnoho ocenění ze soutěží i skvělých vystoupení.

Epidemiologická situace v České republice se pomalu obrací k lepšímu, sportovní oddíly a týmy se vrací k pravidelným tréninkům, a tak je nejvyšší čas naplánovat, jak doženeme všechny skvělé akce, které jsme během karantény museli oželet.

Soutěž German Open Spargelcup 2020 původně plánovaná na víkend 9. - 10. 2020 se z důvodu koronavirové krize nemůže uskutečnit. Nový termín stanovili organizátoři na 3. - 4. 10. 2020.

Aktuální opatření vlády a vývoj zdravotní situace v naší zemi naznačuje, že ještě nějakou dobu bude většina z nás mimo tělocvičnu a budeme muset respektovat omezení vyhlášená Ministerstvem zdravotnictví.

Z těchto důvodů jsme přistoupili ke zrušení naplánovaného školení rozhodčích IJRU a dubnového Mistrovství České republiky v rope skippingu. Pro obě...

S ohledem na aktuální opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, kterým se zakazují sportovní akce s vyšším počtem účastníků, musíme bohužel plánovaný workshop zrušit. Všem přihlášeným účastníkům vrátíme zaplacenou cenu workshopu v plné výši.

Evropská rope skippingová organizace (ERSO) bude pořádat ve dnech 25. - 26. dubna 2020 ve Finsku (poblíž Helsinek) Mezinárodní trenérský víkend.