Czech Jump Rope dostala od Čínské rope skippingové asociace výjimečnou nabídku, vyslat reprezentační tým na šampionát China Open 2019, který se koná od 9. do 14. října.

Součástí této nabídky je úhrada části nákladů v místě konání soutěže pořadatelem. Czech Jump Rope proto vybere 10 reprezentantů České republiky, kteří se společně na soutěž vypraví....

Od 1. do 4. srpna se v Praze uskutečnil již 4. ročník mezinárodního švihadlového kempu, na který se sjelo 150 skokanů z 31 týmů a devíti zemí.

Pod vedením 20 skvělých zahraničních lektorů se účastníci čtyři dny intenzivně věnovali zlepšování svých skokanských a gymnastických dovedností, tančili, soutěžili a skvěle se bavili. I letos si skokani...

Ve dnech 18. - 21. 7. 2019 se ve městě Graz v Rakousku uskutečnilo Mistrovství Evropy v rope skippingu. Českou republiku zde reprezentovaly týmy Between z Nového Jičína, Mamut Skippers z Přerova a Rope skipping - Alcedo Vsetín.

Od 4. do 12. července 2019 se v Norském Oslofjordu konalo Mistrovství světa v rope skippingu, kam za Českou republiku přijela 24členná skupina reprezentantů ze 3 různých týmů (Astra Klánovice a Rebels O.K., které reprezentovaly rovněž i Czech Jump Rope a tým Skipping Boys).

Že švihadla jsou jenom pro holky? To je velký omyl. Dost jasně to dokazuje tým Skipping boys. Jejich šestičlenná výprava se také vydává pokořit své dovednosti na mistrovství světa do Norska. Připravili jsme pro vás rozhovor s jedním z nejlepších skokanů v Čechách, dlouholetým reprezentantem, Michalem Trojanem, pro kterého bude tento rok závodění v...

Jaké to je jet na první mistrovství světa? To se dozvíte v rozhovoru, který jsme udělali s mladými a velmi talentovanými skokankami Barčou a Zuzkou Varkočkovou z týmu Astra Klánovice. Na mistrovství světa se vydávají společně se svou trenérkou, zároveň i maminkou, Martinou Varkočkovou. Přečtěte si, co nám na sebe Bára se Zuzkou prozradily.

Rok s rokem se sešel a za pár dní startuje mistrovství světa v Norsku. Česká výprava na této akci nebude chybět a bude zastoupena v celkovém počtu 24 lidí. To je zatím nejvíce v historii ČR. Reprezentovat budou týmy Rebels O.K., Astra Klánovice a Skipping Boys. Rádi bychom Vám celou akci více přiblížili. A kde jinde začít, než u samotných...

Od našeho báječného víkendového workshopu v Libni už nějaký ten pátek uplynul, ale Jumperky z Napajedel na něj určitě nezapomněly. Zpráva o jejich účasti na workshopu a dalších vystoupeních a aktivitách se dostala dokonce do Napajedelských novin!