Czech Jump Rope slaví své první narozeniny! A jaký byl náš první rok? Podívejte se na krátké video zachycující momenty ze soutěží, workshopů, seminářů, české reprezentace a spoustu švihadlových radostí. Těšíme se, co přinese další společný rok. Děkujeme, že jste s námi :)

Všechny skokany, trenéry a sportovní nadšence s zveme na čtvrtý ročník mezinárodního švihadlového kempu Summer Jump Rope Camp, který se uskuteční ve dnech 2.-5.8.2020 v Praze ve sportovní hale Jedenáctka.

30. listopadu 2019 se ve sportovní hale Věry Čáslavské v Černošicích konalo první otevřené Mistrovství České republiky Jump Rope 2019.

Než se uskuteční MČR 2019, máme pro Vás další datum do kalendáře! Čtvrtý ročník soutěže Rebelstyle Competition se bude konat v černošické sportovní hale dne 23.5.2020. Těšit se můžete na speedové i freestylové disciplíny a také na mezinárodní účast. Více info naleznete na www.rebelsok.cz

Březen je daleko, ale my už pro vás máme datum jarního Jump Rope Workshopu, abyste si mohli rezervovat čas ve svých kalendářích :)

Anketa "Díky trenére", vyhlašující nejlepšího trenéra roku 2019 jde do finále a veze s sebou i trenérku týmu Rebels O.K. Olgu Kepkovou, která se díky této nominaci dostala mezi elitní osmičku českých trenérů. Soutěž, které se zúčastnilo celkem 700 trenérů České republiky vyvrcholí 3. listopadu v pražské UNYP Areně. Sledujte s námi Den trenérů...

Obrovský úspěch slaví český reprezentační tým z premiérové účasti na China Open. Na třetím ročníku této mezinárodní soutěže pořádané Čínskou Rope Skippingovou Asociací se sešlo celkem 208 závodníků ze 100 týmů z 15 různých zemí světa.