Aktuality

Vypsali jsme další běh akreditovaného kurzu Trené rope skipping - začínáme 26. listopadu. Čeká vás sedm prodloužených víkendů s našimi skvělými lektory a po složení závěrečné zkoušky pak osvědčení pro získání živnostenského oprávnění na trenérskou činnost.

Na 4. září vypisujeme další jednodenní seminář pro trenéry začínajících skokanů. Seminář je idální pro ty z vás, kdo by chtěli už v tomto školním roce začít s kroužkem pro děti. Seminář se bude konat v malém počtu účatníků, takže každému budeme věnovat individuální péči, zodpovíme přípradné dotazy a zaměříme se právě na to, co vás bude zajímat.

Uvolnění mimořádných opatření nám konečně umožní uspořádat seminář pro trenéry, na který se nás často ptáte. Uskuteční se v sobotu 19. června v Praze.

Připravili jsme pro vás první běh akreditovaného kurzu Trenér Rope Skipping, který se bude konat v Černošicích v pěti prodloužených víkendech přes celé prázdniny.

S radostí oznamujeme, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo akreditaci vzdělávacímu programu Czech Jump Rope - Trenér Rope skippingu.

IJRU společně s Elite SRS vyzývají všechny sportovní nadšence k zapojení se do IJRU Jump Rope Challenge. Cílem této výzvy je za jeden měsíc naskákat 10 000 přeskoků. Účastí přispěje nejen svému zdraví, ale i dětem po celém světě. Za každou registraci sponzor této výzvy daruje 1 švihadlo. Registrace se otevírá 26.4.! Celá akce vypukne 24.5. Více...