Aktuality

V Liberci se v neděli 8. 5. konal první ročník soutěže Mini Cup, která je určena začínajícím a mírně pokročilým skokanům.

V březnu proběhly nominace závodníků na Mistrovství Evropy ERSO 2022 - sérii třech závodů, které se uskuteční v červenci v Bratislavě.

V neděli 24. dubna proběhl v Černošicích další ročník mezinárodní soutěže Rebelstyle Competition. Přes 110 závodníků ze 4 zemí se utkalo ve freestylových a speedových disciplínách.

9. dubna se v Přerovském Sokole konal další ročník soutěže v individuálních disciplínách - Mamut Cup 2022. Pořadatelem soutěže byl oddíl T. J. Sokol Přerov - Mamut Skippers a poprvé se závodníci utkali nejen ve třech věkových, ale nově i ve třech výkonnostních kategoriích.

Přes 80 účastníků víkendového workshopu si užilo dva dny plné zábavy pod vedením našich lektorů. Po dvouleté covidové pauze máme obrovskou radost, že jsme se zase mohli všichni potkat, předávat si dovenosti, radost a zkušenosti.

V návaznosti na zveřejnění propozic letošního Mistrovství Evropy, které se koná v červenci v Bratislavě, spouští Czech Jump Rope přihlašování do nominací pro české závodníky.