Aktuality

Uvolnění mimořádných opatření nám konečně umožní uspořádat seminář pro trenéry, na který se nás často ptáte. Uskuteční se v sobotu 19. června v Praze.

Připravili jsme pro vás první běh akreditovaného kurzu Trenér Rope Skipping, který se bude konat v Černošicích v pěti prodloužených víkendech přes celé prázdniny.

S radostí oznamujeme, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo akreditaci vzdělávacímu programu Czech Jump Rope - Trenér Rope skippingu.

IJRU společně s Elite SRS vyzývají všechny sportovní nadšence k zapojení se do IJRU Jump Rope Challenge. Cílem této výzvy je za jeden měsíc naskákat 10 000 přeskoků. Účastí přispěje nejen svému zdraví, ale i dětem po celém světě. Za každou registraci sponzor této výzvy daruje 1 švihadlo. Registrace se otevírá 26.4.! Celá akce vypukne 24.5. Více...

Zástupce Czech Jump Rope se počátkem března účastnil webináře ERSO na téma výchovy talentů. Zde jsou shrnuty hlavní poznatky, které by mohly být úspěšně aplikovány i ve Vašich týmech.

Rádi bychom se s vámi opět sešli na neformální online schůzce, která bude stejně jako minule pojata formou otevřené diskuze, kterou vás bude provázet Anežka. Schůzka proběhne prostřednictvím Google Meets v pátek 9.4. 18:00-20:00.