Aktuality

Aktuální opatření vlády a vývoj zdravotní situace v naší zemi naznačuje, že ještě nějakou dobu bude většina z nás mimo tělocvičnu a budeme muset respektovat omezení vyhlášená Ministerstvem zdravotnictví.

Z těchto důvodů jsme přistoupili ke zrušení naplánovaného školení rozhodčích IJRU a dubnového Mistrovství České republiky v rope skippingu. Pro obě...

S ohledem na aktuální opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, kterým se zakazují sportovní akce s vyšším počtem účastníků, musíme bohužel plánovaný workshop zrušit. Všem přihlášeným účastníkům vrátíme zaplacenou cenu workshopu v plné výši.

Evropská rope skippingová organizace (ERSO) bude pořádat ve dnech 25. - 26. dubna 2020 ve Finsku (poblíž Helsinek) Mezinárodní trenérský víkend.

Evropská rope skippingová organizace (ERSO) vyhlašuje na 28. listopadu Show Contest pro týmy 4 - 6 skokanů. Soutěž se bude konat v belgickém Mechelenu.

Abychom zajistili správnou a hladkou aplikaci IJRU pravidel na všech soutěžích i našich školeních, ustanovili jsme v rámci Czech Jump Rope technickou komisi. Jejím úkolem bude: