Aktuality

IJRU a Olympijský kanál oznámily dohodu o spolupráci. Prostřednictvím tohoto partnerství bude IJRU spolupracovat s olympijským kanálem v rámci vysílání a propagace rope skippingu jako dalšího sportovního odvětví v rámci různých akcí, přehlídek, článků v časopisech a zpravodajství.

Vzhledem k současné pandemické situaci rušíme plánovaný víkendový workshop, který se měl uskutečnit 20. a 21. března 2021. Jakmile to bude možné, rádi pro Vás připravíme jiný workshop, abychom si společně mohli zaskákat.

Ve dnech 5.-9.7.2021 se v černošické hale Věry Čáslavské bude konat první Rebelstyle Camp. Těšit se můžete na speed a freestyle disciplíny a také další zábavné outdoorové aktivity. To všechno pod taktovkou trenérky Olgy Kepkové a dalších Rebels trenérek. Více info na letáku, který je ke stažení níže.

IJRU v uplynulých týdnech zveřejnilo další podrobnosti k pravidlům, podmínkám a organizaci Virtuálního mistrovství světa 2021. Známe již většinu termínů i výši poplatků za účast v jednotlivých disciplínách, proto otvíráme přihlášky českých závodníků do nominací na tento seriál světových soutěží, který proběhne v období června a července 2021.

Vzhledem k současné situaci a vládním opatřením rušíme Reprezentační soutěž, která měla proběhnout dne 3. 1. 2021 v Černošicích. Je nám to líto, ale v tuto chvíli nezbývá nic jiného. O náhradním termínu vás budeme informovat dle vývoje situace.

Z důvodu stále nepříznivé epidemiologické situace a prodloužení nouzového stavu až do 20. 11. jsme nuceni letošní Mistrovství ČR v avizovaném termínu zrušit.

Vzhledem k aktuální empidemiologické situaci jsme se rozhodli o týden posunout termín přihlašování na MČR 2020, a to na 7. 11. 2020. Věříme, že by do této doby mohlo dojít k určitému zmírnění opatření a pro organizaci společného přihlašování týmů bude posun termínu ulehčením.

V pátek 16. 10. 2020 proběhla další řádná Valná hromada národního rope skippingového svazu Czech Jump Rope. K naší velké radosti se zúčastnili zástupci všech kolektivních členů s hlasovacími právy i zástupci individuálních členů.

V sobotu 3. 10. 2020 proběhla Valná hromada IJRU (General Congress), na které se účastnili dva zástupci Výkonného výboru Czech Jump Rope.