Březen je daleko, ale my už pro vás máme datum jarního Jump Rope Workshopu, abyste si mohli rezervovat čas ve svých kalendářích :)

Anketa "Díky trenére", vyhlašující nejlepšího trenéra roku 2019 jde do finále a veze s sebou i trenérku týmu Rebels O.K. Olgu Kepkovou, která se díky této nominaci dostala mezi elitní osmičku českých trenérů. Soutěž, které se zúčastnilo celkem 700 trenérů České republiky vyvrcholí 3. listopadu v pražské UNYP Areně. Sledujte s námi Den trenérů...

Obrovský úspěch slaví český reprezentační tým z premiérové účasti na China Open. Na třetím ročníku této mezinárodní soutěže pořádané Čínskou Rope Skippingovou Asociací se sešlo celkem 208 závodníků ze 100 týmů z 15 různých zemí světa. Českou výpravu reprezentovalo celkem 6 skokanů z týmů Rebels O.K. a 3 skokané ze Skipping Boys, kteří se proti...

Netradiční Rope Skippingová soutěž Michal Rebels Cup, která se konala 6. 10. 2019 v Černošicích pod taktovkou Rebels O.K. a s podporou Czech Jump Rope proběhla ve skvělé atmosféře.

S radostí vám představujeme reprezentační tým Czech Jump Rope pro China Open 2019. Již za necelý týden se do Číny vypraví šest skokanek z týmu Rebels O.K. a tři skokani z týmu Skipping Boys, aby reprezentovali český rope skipping.

Všem držíme palce a těšíme se na zprávy ze závodů :)

Astra Klánovice zve všechny české týmy na tradiční předvánoční rope skippingovou soutěž Klánovice Christmas Jump, která se koná 14. prosince ve sportovní hale v Praze 9 - Klánovicích.

O víkendu 28. - 29. 9. 2019 proběhlo v Dobřichovicích dvoudenní školení rozhodčích speed a freestyle disciplín. Školili jsme již podle nových IJRU pravidel a školitelem byla Anežka Bočková, která se na tuto roli připravovala po letním světovém šampionátu v Norsku.

Czech Jump Rope pro vás připravil český překlad IJRU pravidel - soutěžní příručky i příručky pro rozhodčí. Věříme, že vám to usnadní přípravu na národní i mezinárodní soutěže a také připravu na školení rozhodčích.