Aktuality

6. listopadu proběhla v Černošicích Reprezentační soutěž Czech Jump Rope, která je určena potenciálním budoucím členům českého reprezentačního týmu pro mezinárodní soutěže.

V rámci naší dlouhodobé strategie vzdělávání trenérů a rozšiřování povědomí o rope skippingu v ČR jsme navázali spolupráci se Švihej! a metodicky jsme podpořili nově vznikající projekt dětského švihadla.

V sobotu 22. října proběhla řádná Valná hromada Czech Jump Rope. Kromě běžné agendy spolku jsme diskutovali i nadcházející akce, soutěže, přípravu reprezentace na MS v příštím roce a dílčí změny pravidel sportu.

Na webu najdete nově sekci věnující se antidopingovým pravidlům. Apelujeme na všechny závodníky, trenéry i rodiče, aby se seznámili s těmito pravidly, a to zejména v případě, že zvažují účast na mezinárodních soutěžích v reprezentačním týmu ČR.

V neděli 4. 9. proběhl opět jednodenní Seminář pro trenéry - v pohodové atmosféře jsme se celý den věnovali základům skákání přes švihadlo a metodice nácviku jednotlivých prvků.