Aktuality

V letošním roce jsme na našich akreditovaných kurzech švihadel vyškolili více než 110 pedagogů, vedoucích volnočasových aktivit, zájmových kroužků a švihadlových nadšenců. Mnozí z nich už stihli založit nové kroužky pro děti a intenzivně se věnují rope skippingu. Další obohatili své hodiny tělocviku a ukázali dětem ve škole, že švihadlo je zábava.

Na Reprezentační soutěži Czech Jump Rope, která se konala 5. listopadu 2023 v Jirnech byly překonány tyto národní rychlostní rekordy:

V neděli 5. 11. 2023 proběhla v Jirnech již třetí Reprezentační soutěž Czech Jump Rope, kde se opět sešly všechny české týmy, které uvažují o přihlášení svých závodníků do reprezentačního týmu ČR pro Mistrovství Evropy 2024.

V Praze proběhlo o víkendu 14. a 15. 10. školení rozhodčích I. a II. - Anežka Bočková, Anna Nývltová a Michal Trojan z naší Technické komise vyškolili dvacítku nových rozhodčích pro speed, prezentaci, obtížnost i povinné prvky.

Závodíte na národních i mezinárodních soutěžích? Učíte na workshopech nebo trénujete vlastní oddíl? A často se ptáte, kde se vy sami máte naučit nové věci, obtížnější triky, a získat inspiraci pro další rozvoj?