Školení rozhodčích IJRU pro MČR 2019

Czech Jump Rope uspořádal 28. a 29. září 2019 v Dobřichovicích dvoudenní školení rozhodčích speed a freestyle disciplín. Toto školení umožní absolventům působit mj. v roli rozhodčích na MČR Jump Rope 2019, které se koná 30. listopadu.

Školili jsme nová pravidla IJRU, která jsou v současné době oficiálními pravidly pro mistrovství světa 2020 a proto i na Mistrovství České republiky v listopadu 2019 budeme soutěžit již podle těchto pravidel. Školení je provázáno s online tréninkem, po jehož absolvování se účastníci kurzu stanou certifikovaným IJRU rozhodčím 2. třídy

Při školení jsme intenzivně používali pravidla IJRU přeložená do čestiny, která jsou vám niže k dispozici ke stažení.

Kurz byl inteznitvní a náročný, ale díky skvělým lektorům, figurantům z týmu Rebels O.K. a Skipping boys, spoustě videí a praktických ukázek všichni školení zvládli a domů odjížděli se spoustou nových znalostí a zkušeností. V Czech Jump Rope tak nyní máme přes třicet vyškolených rozhodčích a těšíme se nadcházející soutěže.

Materiály ke školení


  • základní informace a test na online portálu: https://learn.ijru.sport (po registraci Vás aplikace pustí do systému) - na první část potřebujete cca 60-90 min.