Seminář pro trenéry

Czech Jump Rope pořádá v sobotu 19. 6. 2021 jednodenní seminář pro trenéry začínajících skokanů.

Na semináři se seznamíte se základy rope skippingu, naučíte se, jak trénovat od úplných začátků, jak zvládnout triky (freestyle) i rychlostní trénink. Výuka bude probíhat v tělocvičně praktickou formou - všechno si tedy můžete rovnou vyzkoušet.

KDY: 19. června 2021 od 9 do 17 hodin (s přestávkou na oběd)

KDE: Sportovní hala starosty Hanzala, V Soudním 1000, Praha - Klánovice

Co potřebujete s sebou: sportovní oblečení, halovou obuv, jídlo, pití, dobrou náladu a chuť naučit se něco nového. Švihadla vám rádi zapůjčíme na místě.

Cena: 1400 Kč za celodenní seminář

Každý účastník semináře musí předložit potvrzení o negativním testu na covid (PCR nebo AG), příp. o očkování nebo prodělání nemoci dle pravidel, která budou platná v době konání semináře.

Přihláška na seminář

Přihlášení na seminář je možné až do 15. června včetně. Přihláška je platná pouze při současném uhrazení ceny semináře na účet Czech Jump Rope na základě vystavené faktury.

Maximální počet účastníků semináře je 12, rozhodující je doba úhrady ceny semináře na účet Czech Jump Rope. Seminář je určen účastníkům starším 16 let.

Czech Jump Rope si vyhrazuje právo konání semináře zrušit v případě nenaplnění minimální kapacity nebo při změně úředních opatření, která by konání semináře znemožňovala. Cena bude v takovém případě vrácena v plné výši.

Účastník semináře bere na vědomí, že se jedná o sportovní akci s fyzickou náročností odpovídající programu a účelu semináře; účastní se na vlastní odpovědnost a s přihlédnutím ke svému zdravotnímu stavu.

Při zrušení účasti na semináři po 15. 6. činí storno poplatky 100 % ceny. V případě zrušení účasti účastníkem ze zdravotních důvodů a po předložení lékařského potvrzení se vrací 50 % ceny.