Rekordy na soutěži Mamut Cup 2022

12.04.2022

9. dubna se v Přerovském Sokole konal další ročník soutěže v individuálních disciplínách - Mamut Cup 2022. Pořadatelem soutěže byl oddíl T. J. Sokol Přerov - Mamut Skippers a poprvé se závodníci utkali nejen ve třech věkových, ale nově i ve třech výkonnostních kategoriích.

Šest oddílů a více než 70 závodníků bojovalo o medaile ve třech speedových disciplínách i v disciplíně Single Rope Individual Freestyle. A o tom, že do svých výkonnů dali opravdu všechno, svědčí i několik překonaných národních rekordů:

  • Veronika Dvořáková z týmu Rebels O.K. překonala své dva dosavadní rekordy v disciplíně Single Rope Speed Sprint (86 bodů) a Single Rope Speed Endurance (407 bodů) v kategorii ženy, 16+
  • Klára Švorčíková  z týmu T.J. Sokol Přerov - Mamut Skippers překonala rekord disciplíny Single Rope Speed Endurance v kategorii ženy do 15 let a obě věkové kategorie teď drží shodný rekord 407 bodů
  • Eliška Sklenářová z týmu Rebels O.K. posunula hranici disciplíny Single Rope Triple Unders na 64 přeskoků (kategorie ženy, 16+)
  • a Adam Rohan z týmu T.J. Sokol Přerov - Mamut Skippers je se 44 body držitelem nového rekordu v disciplíně Single Rope Triple Unders (kategorie muži, do 15 let)

Novým držitelům národních rekordů gratulujeme!