IJRU navázala spolupráci s Olympijským kanálem

06.03.2021

IJRU a Olympijský kanál oznámily dohodu o spolupráci. Prostřednictvím tohoto partnerství bude IJRU spolupracovat s olympijským kanálem v rámci vysílání a propagace rope skippingu jako dalšího sportovního odvětví v rámci různých akcí, přehlídek, článků v časopisech a zpravodajství.

"Jsme rádi, že můžeme přivítat IJRU na olympijském kanálu," řekl Mark Parkman, generální ředitel Olympijského kanálu. "Platforma Olympic Channel se nadále vyvíjí a poskytuje globálnímu publiku větší viditelnost a dosah pro řadu sportů."

Pro rope skipping, IJRU a členské země je tato spolupráce velkou příležitostí, díky které se tento sport může dostat do širokého povědomí po celém světě. 

"Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s Olympijským kanálem a Olympijským hnutím. Je to skvělá příležitost, jak propagovat nejen nás sport, ale také i talentované sportovce a členy a také vyzdvihnout kreativitu, fyzickou náročnost a diváckou atraktivitu  tohoto sportu.l", řekl Shaun Hamilton, prezident International Jump Rope Union.

Co je Olympijský kanál?

Olympijský kanál (Olympic Channel) je multiplatformní globální mediální platforma, kde mohou fanoušci po celý rok objevovat, zapojovat se a sdílet nadšení ze sportu a z olympijských her. Olympijský kanál nabízí zprávy, živé sportovní vysílání a různé highlighty. Také poskytuje další informace o sportech a sportovcích 24 hodin denně, 365 dní v roce, ve 12 jazycích. Navštivte Olympijský kanál nebo ho sledujte na Facebooku, Twitteru, Instagramu, TikToku a YouTube.