Jump Rope Workshop březen 2020

Czech Jump Rope zve všechny skokany, trenéry a příznivce rope skippingu na další víkendový jump rope workshop, který se bude konat 21. - 22. 3. 2020 v tělocvičně Základní školy Ještědská v Liberci.

Workshopem vás bude provázet opět Anežka Bočková, lektoři z týmu Skipping Boys a nově také lektorky z týmu Rebels O.K.

V sobotu bude workshop začínat v 10 hodin (tělocvična bude otevřena od 8:30), v neděli budeme končit v 16:30 a pak nás čeká opět show lektorů.

Pro zájemce bude k dispozici ubytování ze soboty na neděli (přímo v tělocvičně - spacák a karimatku s sebou), dále obědy a sobotní večeře v nedaleké restauraci. Přenocování z pátku na sobotu není tentokrát možné, proto v sobotu začínáme o něco později, aby všichni stihli pohodlně dorazit.

Balíčky a ceny

Základní cena Zvýhodněná cena pro
členy Czech Jump Rope
Pouze Workshop 1.450 Kč 950 Kč
Workshop + obědy 1.690 Kč 1.190 Kč
Workshop + obědy, večeře, přenocování 1.860 Kč 1.360 Kč

Nejzazší termín pro odeslání přihlášek na workshop je 29. 2. 2020. Cena za workshop musí být uhrazena na základě vystavené faktury nejpozději do deseti dnů po odeslání přihlášky. 

Pro neskákající doprovod je základní cena 100 Kč (týká se účastníků, kteří pouze vykonávají dozor nad dětmi a nijak se neúčastní aktivit na workshopu). Informace o účastnících, kteří jsou pouze v roli doprovodu, uveďte prosím do komentáře v přihlášce.

Přihláška na workshop

Pro přihlášení na workshop vyplňte prosím seznam účastníků do tabulky, která je níže ke stažení. Tabulku prosím použijte i pro přihlášení jednotlivce - je třeba vyplnit údaje o zákonném zástupci a dozoru u nezletilých účastníků.

Pokud máte zájem o vegetariánskou stravu nebo jiné specifické požadavky, uveďte je prosím do poznámky ve formuláři.