Tento pátek se konala letos již třetí schůze Výkonného výboru Czech Jump Rope. Více než tři hodiny jsme se intenzivě věnovali plánování akci na letošní i příští rok. Můžete se tak těšit nejen na Mistrovství ČR 30. listopadu 2019 a školení rozhodčích freestylu, které mu bude přecházet koncem září, ale také na menší soutěže Michal Rebels Cup v říjnu...

Projekt Česká olympijská nadace podporuje mladé sportovce ze sociálně znevýhodněného prostředí. Nezáleží na výkonu ani na talentu, ale pouze na chuti sportovat. Pomůže s financováním tréninků, vybavení nebo sportovních kempů a soustředění

V Praze v Sokole Libeň se dne 13.-14.4.2019 konal víkendový workshop. Přijelo přes 70 účastníků z České republiky a Slovenska z týmů: Ondřejov, SVČ Ostrava, Skippies ze ZŠ Ještědská, Jumperky z Napajedel, Astra Klánovice, Rebels OK, Jump It, Crazy Jump! Byly to 2 skvělé dny plné skákání, tance, her a zábavy!

Minulou sobotu se v Praze 2 konal seminář pro trenéry začínajících skokanů. Sešla se nám různorodá skupina sportovních nadšenců, z nichž každý potřeboval něco trochu jiného a tak jsme se společně učili, jak na to, zkoušeli různá švihadla, malé sestavy i průpravná cvičení pro začátečníky.

Závodní sezóna je v plném proudu a rozhodčích není nikdy dost.
Proto připomínáme, že WRJ nabízí online aplikaci pro školení speed i freestyle rozhodčích - obsáhlý kurz ve dvou úrovních, včetně videí. Doporučujeme každému, kdo jezdí na soutěže.

O víkendu 13. - 14. dubna se v Praze - Libni bude konat jedinečný jump rope workshop pro začínající i pokročilé skokany. Potěšil nás velký zájem z celé České republiky i Slovenska, a tak máme poslední 3 volná místa!